Llistat de professionals

Facultatius per especialitat

Serveis Quirúrgics

Serveis Mèdics

Serveis Centrals

Servei d'Anestèsia i Servei d'Urgències

Residents de MFiC

Atenció Especialitzada - CAE Santa Coloma

Atenció Primària - CAP Doctor Vilaseca (Can Mariner)

Serveis Quirúrgics
Servei i estament Nom del facultatiu
Cirurgia General  
Cap de Servei Joan Valverde Sintas
Cap Clínic Jose Jesús Luid Puyal
Adjunts Javier Ángelo Alánez Saavedra
  Aranzazu Calero Lillo
  Raquel Domínguez Caro
  Manuel Ángel Lopez Lara
  Salvador Muñoz Collado
  Margarita Piñol Piñol
  Joan Ribas Montfort
  Daniel Troyano Escribano
Cirurgia Vascular  
Coordinador Vicente Villalba Munera
   
Cirurgia Maxil·lofacial  
Adjunts Miguel Ángel Valldosera Roselló
  Juan Manuel Velázquez Díaz
  Adrian Muñoz Blanco
Cir. Ortopèdica i Traumatologia  
Cap de Servei Mariano Jorba Navarro
Adjunts Cristina Canales Naharro
  Luis Alberto Loayza Obando
  Rosa Cortés Bosch
  Montserrat del Valle Jou
  Marta Ginesta Serrano
  Sergio Olivé Viñas
  Luis Payan Martin
  Santiago Solsona Espin
  Sònia Suau Mateu
Residents Fernando Conejo Sauras
  Ignasi de Villasante Jiron
  Ignasi Manent Bistué
  Ana Rubio Roca
Ginecologia i Obstetrícia  
Cap de Servei Carlos Molina Díaz
Adjunts Sira Capote López
  Mario Alfredo Flórez Cubides
  Lourdes García las Heras
  Nuria Porta de la Riva
  German Gonzalez Tendero
  Taisiia Melnycuck
  David Eduardo Posadas Yabar
  Cynthia Roa Camacho
  Míriam Sánchez Martínez
  M. Núria Sotero Ferre
  Agusti Castella Domenech
  M. Paz Vinagre Brugada
Oftalmologia  
Cap de Servei Antonio Rouras Lopez
Adjunts Vicente Amías Lamana
  Isabel Cabiró Badimon
  Jairo Enrique Hoyos Chacón
  Juan Carlos Mesa Gutiérrez
  Àlex Muñoz Blanco
  Jose Marcos Porta Monnet
Otorinolaringologia  
Cap de Servei Núria Mir Ulldemolins
Adjunts Alberto Codina Aroca
  Santiago Díez Tejerina
Urologia  
Coordinador Jose Manuel Ruiz Domínguez
Adjunts Carlos Félix Ballesteros
  Daniel Camacho Rovira
  Silvia Pérez Herms  
  Mireia Fargas Madriles
Serveis Mèdics
Servei i estament Nom facultatiu
Medicina Interna  
Cap de Servei Javier Sobrino Martínez
Adjunts Blanca Batalla Insenser
  Gloria M. De la Red Bellvís
  Leasy Michelle Garcia Arana
  Cristina Chico Chumillas
  Anna Sánchez Biosca
Cardiologia Elena Gómez Denia
  Cristóbal Navas Navas
  M. Teresa Poblet Farres
Dermatologia Rubén del Río Gil
  Alessandro Giuseppe Greco
Endocrinologia Margarida Ferrer Camps
  Andrés Nubiola Calonge
         Psicologia Clínica Núria Gondón Espinasa        
Neurologia M. Gracia Cucurella Montané
  Irina Isern Segura
  Sara Rubio Guerra
  J. Francisco Sánchez Ojanguren
Oncologia Anna Estival Gonzalez
  Margarita Romeo Marín
          Psicooncologia Milagros Bárez Villoria
Pneumologia Juan Manuel Gómez Iglesias
  Antonio Miguel Osorio Ramirez
Rehabilitació Lluís Puig Torregrossa
Reumatologia Yolanda Maria León Hernández
  Jose Luis Tandaipan Jaime
U. Hospitalització Domicili Mar Fernández Monasterio
  Neus Jové Vidal
Digestiu Sergio Ledesma Serrano
  Blanca Oller Bresca
  Justiniano Santos Hernandez
  Miquel Torres Salinas
Residents Raquel Becerra Amor
  Silvia González Colino
  Ubaldo Pertierra Uriel
UFISS  
Coordinador Ferran Nonell Gregori
Adjunts Rosa Rosado Muñoz
Serveis Centrals
Servei i estament Nom facultatiu
Diagnòstic per la Imatge  
Cap de Servei Teresa Martí Ballesté
Adjunts Jaime Blancafort Planas
  Santiago Bonilla Saborido
  Piero Gianfranco Murazzo Vasquez
Farmàcia  
Cap de Servei Míriam Maroto Hernando
Adjunts Antonio de Paula Boix Montañes
  Eva Fernández Cañabate
  Núria Miserachs Aranda
Laboratori  
Cap de Servei M. Àngels Ruiz Mínguez
Hematologia Alberto Pineda Morón
  Inmaculada Portal López
Microbiologia M. Teresa Bastida Vila
  Rosalia Karine Santos Da Silva
Anatomia Patològica Ariadna Quer Pi Suñer
Servei d'Anestèsia i Reanimació - Servei d'Urgències
Servei i estament Nom facultatiu
Anestèsia i Reanimació  
Cap de Servei Alessandra Verónica Binagui Buitureira
Cap Clínic Jose Luis Ruiz Gómez
Adjunts M. Victòria Abad Rodriguez
  Juan Luis Cordero López
  Luisa Carlota García Fages
  Gloria Lucas Domingo
  Gilmer Melo Valencia
  Encarnación Peral Molina
  Catalina Sánchez Abian
  Jose Cristóbal Tellez Navarro
  M. Teresa Vela Giménez
  Joaquín Velasco Ortega
  Ariana Calatayud Cortes
  Josefa Velázquez Chacón
  Manuel Lopez Iribarren
Urgències  
Cap de Servei M. Jesus Adrián Martín
Adjunts -
Cirurgia Saqr Asfour Ali Asad
  M. Luisa Garzo Pipo
  Angel Esteban Martinez Gutierrez
  Marina Pujadas Morato
  Laura Situ Luna
  Javier Staghezza
Cirurgia Ortopèdica i Traumat. M. Jesús Canals Febrer
  Quimey Miranda Elstein
  Yaser Fergany Abdellatef
  Margarita Gabarra Torres
  Jose Gutiérrez Vidal
  Irene Barcelo Granero
  Esther Martínez Condal
  Teresa Pellicer Verges
  Carlos Pérez de Arenaza Maicas
  Víctor Rabasa Esteller
  Ivan Sáenz Navarro
  Jose Luis Frias Riu
  Mohammad Rated Draki Al Ayoubi
  Juan Carlos Dominguez Lanuza
Medicina Interna Montserrat Butjosa Roca
  Aiman Safweh Nasta
Coordinador Carlos Enrique Fernández Rodríguez
  Luis Fornés Palomar
  Esther Hostalrich Rusillo
  Silvia López Coll
  Yoni Loza Medrano
  Xavier Martínez Jiménez
  Antoni  Martínez Miró
  Ayman Mohamed Sadek
  Diana Garcia Portillo
  Alba Muñiz Bravo
  Oscar Peña Chimenis
Coordinador Carlos Luis Palacio
  Leslie Pérez Téllez
  Daniel Buezo Rivero
  Alejandro Smithson Amat
  Jorge Alberto Zegarra Berndt
Residents de MFiC
Estament Nom facultatiu
Residents                               Marta Bermúdez Guzmán
  Daniel Buezo Rivero
  Alessia Castellano Suárez
  Theresoa Christina Clajus
  Diego Fernández González       
  Diana Garcia Portillo
  Yaima del Carmen Garrido Sanabria                     
  Ana Guisado Alonso
  Paula Horna Lopez
  Sheila Marín Matías
  Laia Marin Purti
  Ana Isabel Mendoza Aguilar
  Iñigo Miranda Garcia
  Benjamin Olmedo Concepción
  Julia Oros Muñoz
  Geraldine Parra Perez
  Alba Quevedo Bustillo
  Eduardo Rul·lan Palou de Comasema
  Adela Ana Sanz Angulo
  Alberto Seoane Carballo
  Paula Torres Navas
  Petru Vega Cernat
  Juan Manuel Velasco Garasa
Atenció Especialitzada - CAE Santa Coloma
Especialitat Nom professional
Aparell locomotor  
   Cir. Ortopèdica i Traumatologia  
  Cristina Canales Naharro
  Rosa Cortés Bosch
  Montserrat del Valle Jou
  Margarita Gabarra Torres
  José Gutiérrez Vidal
  Luis Payan Martin
  Sergio Olivé Viñas
  Santiago Solsona Espin
   Reumatologia  
  Yolanda Maria León Hernández
   Rehabilitació  
  Antonio Alós Montoliu
  Assumpta Perramon Acosta
   
Cardiologia  
  Luis Fornés Palomar
  Elena Gómez Denia
  Cristóbal Navas Navas
  M. Teresa Poblet Farres
Cirurgia General  
  Javier Ángelo Alánez Saavedra
  Jose Jesús Luid Puyal
  Manuel Ángel Lopez Lara
  Salvador Muñoz Collado
  Margarita Piñol Piñol
  Joan Ribas Montfort
  Daniel Troyano Escribano
  Beatriz Campillo Alonso
Dermatologia  
  Rubén del Río Gil
  Alessandro Giuseppe Greco
Digestiu  
  Sergio Ledesma Serrano
  Blanca Oller Bresca
  Justiniano Santos Hernández
  Laura Guzman Padilla
Endocrinologia  
  Margarida Ferrer Camps
  Andrés Nubiola Calonge
  Carlos Puig Jove
   Dietètica Carme Sánchez Villalba
Oftalmologia  
  Vicente Amías Lamana
  Isabel Cabiró Badimon
  Jairo Enrique Hoyos Chacón
  Juan Carlos Mesa Gutiérrez
  Àlex Muñoz Blanco
  Jose Marcos Porta Monnet
   Optometria Laura Solanas Garcia
Atenció Primària - CAP Doctor Vilaseca (Can Mariner)
Especialitat Nom professional
Atenció a les drogodependències Concepción García Fernández

Vegeu el llistat de Comandaments d'infermeria

Última actualització: Agost de 2021