Llistat de professionals

Facultatius per especialitat

Servei i estament Nom facultatiu
Cirurgia General  
Cap de Servei Joan Valverde Sintas
Cap Clínic Jose Jesús Luid Puyal
Adjunts Aranzazu Calero Lillo
  Raquel Domínguez Caro
  Juan Janer Torné
  Manuel Ángel Lopez Lara
  Salvador Muñoz Collado
  Margarita Piñol Piñol
  Joan Ribas Montfort
  Daniel Troyano Escribano
Cirurgia Vascular  
Coordinador Vicente Villalba Munera
Adjunt Carlos Alberto Vasquez Medina
Cirurgia Maxil·lofacial  
Adjunts Marina Cámara Vallejo
  Miguel Ángel Valldosera Rosello
  Enrique Vidal Homs
Cir. Ortopèdica i Traumatologia  
Cap de Servei Jose Francisco Aragón Martínez
Caps Clínics Ignacio Claret Nonell
Adjunts Cristina Canales Naharro
  Isidro Casado Mena
  Rosa Cortés Bosch
  Montserrat del Valle Jou
  Javier Lizano Díez
  Sergio Olivé Viñas
  Luis Payan Martin
  Santiago Solsona Espin
  Sònia Suau Mateu
Residents Pier Claudio Caputo
  Ignasi de Villasante Jiron
  Ignasi Manent Bistué
  Víctor Antonio Rodríguez Roiz
  Ana Rubio Roca
Ginecologia i Obstetrícia  
Cap de Servei Carlos Molina Díaz
Adjunt Xavier Buxó Massaguer
  Sira Capote López
  Raquel Ferrer Oliveras
  Mario Alfredo Flórez Cubides
  Lourdes García las Heras
  Fernando Gómez Bolea
  Núria Porta de la Riva
  Cynthia Roa Camacho
  Míriam Sánchez Martínez
  M. Núria Sotero Ferre
  M. Paz Vinagre Brugada
Oftalmologia  
Cap de Servei Antonio Rouras Lopez
Adjunts Vicente Amías Lamana
  Isabel Cabiró Badimon
  Jairo Enrique Hoyos Chacón
  Juan Carlos Mesa Gutiérrez
  Àlex Muñoz Blanco
  Jose Marcos Porta Monnet
Otorinolaringologia  
Cap de Servei Núria Mir Ulldemolins
Adjunts Alberto Codina Aroca
  Santiago Díez Tejerina
  Cristina Marín Garrido
Urologia  
Coordinador Jose Manuel Ruiz Domínguez
Adjunts Carlos Félix Ballesteros
  Silvia Pérez Herms
Serveis Mèdics
Servei i estament Nom facultatiu
Medicina Interna  
Cap de Servei Javier Sobrino Martínez
Adjunts Blanca Batalla Insenser
  Alexandre Culla Ginesta
  Gloria M. De la Red Bellvís
  Javier Ramos Lázaro
  Anna Sánchez Biosca
Cardiologia Julio Antonio Carballo Garrido
  Elena Gómez Denia
  Cecilia Guadalupe Mora Barreno
  Cristóbal Navas Navas
  M. Teresa Poblet Farres
Dermatologia Rubén del Río Gil
  Alessandro Giuseppe Greco 
  Míriam Sidro Sarto
Endocrinologia Margarida Ferrer Camps
  Andrés Nubiola Calonge
         Psicologia Clínica Núria Gondón Espinasa         
Neurologia M. García Cucurella Montané
  Jorge Espinosa García
  Irina Isern Segura
  Elena Rivero Sanz
  Daniela Michele Samaniego Toro
  J. Francisco Sánchez Ojanguren
Oncologia Margarita Romeo Marín
          Psicooncologia Milagros Bárez Villoria
Pneumologia Juan Manuel Gómez Iglesias
  Patricia Raya Márquez
  Eugenio Rodríguez Flores
Rehabilitació Lluís Puig Torregrossa
Reumatologia Yolanda Maria León Hernández
  Paula Rubio Muñoz
U. Hospitalització Domicili Mar Fernández Monasterio
  Neus Jové Vidal
Digestiu Alba Juan Juan
  Sergio Ledesma Serrano
  Blanca Oller Bresca
  Justiniano Santos Hernandez
  Miquel Torres Salinas
 Residents Michele Friscia
  Silvia González Colino
  Ubaldo Pertierra Uriel
UFISS  
Coordinador Ferran Nonell Gregori
Adjunts Esther Niño Aragón
  Rosa  Rosado Muñoz
Serveis Centrals
Servei i estament Nom facultatiu
Diagnòstic per la Imatge  
Cap de Servei Teresa Martí Ballesté
Adjunts Jaime Blancafort Planas
  Santiago Bonilla Saborido
  Piero Gianfranco Murazzo Vasquez
Farmàcia  
Cap de Servei Inmaculada Torre Lloveras
Coordinadora Míriam Maroto Hernando
Adjunts Eva Fernández Cañabate
  Virginia Martínez Santana
  Núria Miserachs Aranda
Laboratori  
Cap de Servei M. Àngels Ruiz Mínguez
Adjunts Sílvia Martínez Couselo
Hematologia Alberto Pineda Morón
  Inmaculada Portal López
Microbiologia M. Teresa Bastida Vila
Anatomia Patològica Alba Hernández Gallego
  Ariadna Quer Pi Suñer
Servei d'Anestèsia i Reanimació - Servei d'Urgències
Servei i estament Nom facultatiu
Anestèsia i Reanimació  
Cap de Servei Pere Miquel Ortells Nebot
Cap Clínic Jose Luis Ruiz Gómez
Adjunts M. Victòria Abad Rodriguez
  Alessandra Verónica Binagui Buitureira
  Juan Luis Cordero López
  Luisa Carlota García Fages
  Gloria Lucas Domingo
  Gilmer Melo Valencia
  Encarnación Peral Molina
  Catalina Sánchez Abian
  Jose Cristóbal Tellez Navarro
  M. Teresa Vela Giménez
  Joaquín Velasco Ortega
  Josefa Velázquez Chacón
Urgències  
Cap de Servei Consuelo Júdez Sobrino
Adjunts  
Cirurgia Javier Ángelo Alánez
  Saqr Asfour Ali Asad
  M. Luisa Garzo Pipo
  Marina Pujadas Morato
  Laura  Situ Luna
  Ramón Soliva Domínguez
  Eduardo Viteri Velasco
Cirurgia Ortopèdica i Traumat. M. Jesús Canals Febrer
  Joan Consuegra Consuegra
  Yaser Fergany Abdellatef
  Margarita Gabarra Torres
  Jose Gutiérrez Vidal
  Mariano Jorba Navarro
  Esther Martínez Condal
  Teresa Pellicer Verges
  Carlos Pérez de Arenaza Maicas
  Víctor Rabasa Esteller
  Ivan Sáenz Navarro
Medicina Interna Kassem Aboud Acosta
  M. Jesus Adrián Martín
  Montserrat Butjosa Roca
  Carlos Enrique Fernández Rodríguez
  Luis Fornés Palomar
  Esther Hostalrich Rusillo
  Silvia López Coll
  Yoni Loza Medrano
  Xavier Martínez Jiménez
  Antoni Martínez Miró
  Ayman Mohamed Sadek
  Billy Carlos Mugaburu Fuentes
  Alba Muñiz Bravo
  Oscar Peña Chimenis
  Leslie Pérez Téllez
  Alejandro Smithson Amat
  Jorge Alberto Zegarra Berndt
Àrea de Qualitat
Servei i estament Nom facultatiu
Nucli Promotor de Qualitat  
Coordinador Vacant
Residents de MFiC
Estament Nom facultatiu
Residents Daniel Buezo Rivero
  Víctor Cantarero Lecina
  Theresia Christina Clajus
  Oscar Vladmir Colmenares Jerez
  Diana Garcia Portillo
  Ana Guisado Alonso
  Andrea Rosvinda Gavarrete Díaz
  Elena Hernández Medina
  Ma. Pilar Losada León
  Karla Carola Manríquez Aldaya
  Laia Marin Purti
  Maialen Martínez de Lagran Soria
  Almudena Melgar Pernia
  Iñigo Miranda Garcia
  Laia Montoya Salvado
  Julia Oros Muñoz
  Geraldine Parra Perez
  Anna Pujol Flores
  Alba Quevedo Bustillo
  Salvador Roig Berzosa
  Alberto Seoane Carballo
  Julia Oros Muñoz
Atenció Especialitzada - CAP Santa Coloma
Especialitat Nom facultatiu
Aparell locomotor  
   Cir. Ortopèdica i Traumatologia  
  Cristina Canales Naharro
  Rosa Cortés Bosch
  Montserrat del Valle Jou
  Margarita Gabarra Torres
  José Gutiérrez Vidal
  Javier Lizano Díez
  Sergio Olivé Viñas
  Luis Payan Martin 
  Santiago Solsona Espin
   Reumatologia  
  Yolanda Maria León Hernández
  Paula Rubio Muñoz
   Rehabilitació  
  Antonio Alós Montoliu
  Assumpta Perramon Acosta
Cardiologia  
  Elena Gómez Denia
  Cecilia Guadalupe Mora Barreno
  Cristóbal Navas Navas
  M. Teresa Poblet Farres
Cirurgia General  
  Jose Jesús Luid Puyal 
  Manuel Ángel Lopez Lara 
  Salvador Muñoz Collado 
  Margarita Piñol Piñol
  Joan Ribas Montfort 
Dermatologia  
  Rubén del Río Gil 
  Alessandro Giuseppe Greco
  Míriam Sidro Sarto 
Digestiu  
  Alba Juan Juan
  Sergio Ledesma Serrano 
  Blanca Oller Bresca
  Justiniano Santos Hernández 
Endocrinologia  
  Margarida Ferrer Camps 
  Andrés Nubiola Calonge 
Oftalmologia  
  Vicente Amías Lamana
  Isabel Cabiró Badimon
  Jairo Enrique Hoyos Chacón 
  Juan Carlos Mesa Gutiérrez 
  Àlex Muñoz Blanco
  Jose Marcos Porta Monnet 
Otorinolaringologia  
  Núria Mir Ulldemolins 
  Alberto Codina Aroca
  Santiago Díez Tejerina
  Cristina Marín Garrido 
Pneumologia  
  Juan Manuel Gómez Iglesias 
Atenció Primària - CAP Doctor Vilaseca (Can Mariner)
Especialitat Nom professional
Atenció a les drogodependències Concepción García Fernández

Vegeu el llistat de Comandaments d'infermeria

Última actualització: Ocubre 2018